Витяжка, що вбудовується SeeNERGY Hit Spot Vetro 52 BL

- В наявності
- Код: 93402407
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HIT SPOT VETRO 52 BL
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 77 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | C |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Hit Spot Vetro 52 bl |
| Максимальна гучність | 68 dB |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 23,5 cm |
| Мінімальний об'єм | 52 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 17 309 ₴


