Купольна витяжка Toflesz OK-6 Etna Island 60 700

- В наявності
- Код: 30886356
22 518 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Toflesz OK-6 Etna Island 60 700 м3/год білий
Універсальна краса в класичному вигляді
Настінна витяжка Etna Inox White Glass — це пропозиція для тих, хто цінує класичні рішення, розроблені в сучасному та функціональному стилі. Димохідна витяжка Toflesz - це ідеальне поєднання традиційного дизайну та чудової зручності використання. Завдяки своїй економній формі настінна витяжка чудово підійде на будь-якій кухні, незалежно від стилю, в якому вона оформлена. Витяжка Etna виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі та елегантного загартованого скла насиченого білого або чорного кольору.
Що відрізняє цю сучасну настінну витяжку від інших моделей, доступних на ринку, так це її чудова функціональність і використання багатьох інноваційних рішень. Витяжка Etna має: енергозберігаюче LED підсвічування, сенсорне управління з дисплеєм, таймер на 9 хвилин. Модель доступна в двох розмірах: 60 і 90 см.
Унікальна пропозиція для вашої кухні!
Технічні дані:
Тип витяжки: настінна
Керування: сенсорне з дисплеєм
ККД турбіни в капоті: 672 м3/год
ККД додаткової турбіни в капоті: 805 м3/год
Кількість рівнів швидкості: 4
Освітлення: LED SMD 2 x 2 Вт
Розміри: 600/900 мм
Рівень шуму: 44-64 дБ(А) (додаткова турбіна: 69 дБ)
Покриття: біле загартоване скло
Варіант роботи: екстрактор або абсорбер
Таймер: 9 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 62 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 12 / 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Etna Island |
| Максимальна гучність | 64 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 84,5 cm |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 84,5 cm |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 650 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Білий |
- Ціна: 22 518 ₴



