Вбудована витяжка BERG LUNAR LUNOPPODBK6004

- В наявності
- Код: 165104531
15 340 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАПЮШОН LUNAR, ЧОРНИЙ 52 СМ
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
B
60
торкніться
500 м³/год
ТЕХНОЛОГІЇ
Чорне скло зі світлодіодною панеллю поєднує в собі естетику, дизайн і функціональність._x000D_ Сучасний дизайн витяжки дозволяє легко облаштувати інтер'єр._x000D_ Ширина витяжки становить 52 см, що забезпечує достатню площу поверхні для поглинання запахів і пари під час приготування їжі, що забезпечує ідеальне освітлення робочої поверхні. Світло має низьке тепловиділення, що означає низьке споживання електроенергії.
Витяжка оснащена алюмінієвим фільтром для жиру, її можна мити в посудомийній машині._x000D_ Витяжка BERG може працювати в режимі витяжки або абсорбера. Щоб витяжка працювала в режимі абсорбера, необхідно придбати вугільні фільтри._x000D_ Потужність турбіни 500 м3/год ідеально підходить для будь-якої кухні. У поєднанні з тихою роботою це створює чудовий набір для поглинання запахів і пари під час приготування їжі на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | LUNOPPODBK6004 |
| Максимальна гучність | 71 dB |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 15W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 500 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 15 340 ₴





