Вбудована витяжка Elica ENTER IX/A/72

- В наявності
- Код: 154375887
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ENTER
Elica ENTER IX/A/72 PRF0192846
Витяжка ENTER розроблена для встановлення всередині шафи. Він оснащений поглинанням щілин, а надплоска рама в поєднанні з сучасним зовнішнім виглядом гарантує непомітність капюшона відповідно до останніх тенденцій ринку.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
ОСВІТЛЕННЯ
Тип: STRIP LED 1x7 Вт
Інтенсивність: 365 ЛЮКС
ЕФЕКТИВНІСТЬ
Керування: сенсорне керування 3S+B
Інтенсивна продуктивність: 650 м3/год
Максимальний рівень шуму: 65 дБ(A)
Загальна споживана потужність: 257 Вт
Діаметр виходу: 150 мм
Клас енергоспоживання: BШирина: 80
Алюмінієвий жиропоглинальний фільтр включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 257 W |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Мoдель | ENTER IX/A/72 |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 7W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 650 |
| Тип освітлення | LED |
| Колір | Inox |
- Ціна: 23 608 ₴




