Витяжка Т-подібна Falmec Mercurio настінна 60, inox

- В наявності
- Код: 144297
30 366 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Mercurio Evo 60/90
Настінне кріплення
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Електронне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Яскраве скотч
Просте складання
Легке очищення
Два або три жиропоглинальні фільтри, виготовлені з алюмінію, змінні, можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
ТЕХНІЧНІ ДАНІ MERCURIO EVO
Швидкість 1 2 3 Обсяг_x000D_ dB(A)re1pW - I.E.C.60704-2-13_x000D_ 47 57 65 Ефективність (м3/год)_x000D_ I.E.C.61591_x000D_ 240 360 580 Тиск (Па) 270 400 500 Потужність двигуна (Вт) 100 130 180 Вихід повітря Ø (мм) 150 150 150
Завершення Нержавіюча сталь AISI 304, покриття Scotch Brite _x000D_ Освітлення Динамічні світлодіодні стрічки 2 x 1,2 Вт (2700 - 5600 K) Цифровий діалог Керується безпосередньо з індукційної плити Falmec або за допомогою пульта дистанційного керування Двигун і елементи керування 600 м3/год, 3 швидкості + boostElectronic control_x000D_ Мінімальна відстань від нагрівальної плити Електро - 52 см Газ - 62 см Доступні кольори моделі Inox Фільтри проти запаху Carbon Type 3 - необов'язковий Жирові фільтри Дві штуки 60 см / Три штуки 90 см Діаметр виходу повітря 150 мм Пілот Необов’язково
ТЕХНІЧНІ КРЕСЛЕННЯ MERCURIO EVO
Продукція FALMEC – це 100% італійське виробництво, якість і дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 47 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 580 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Inox |
- Ціна: 30 366 ₴



