Декоративна витяжка Toflesz Baltic Island 700

- В наявності
- Код: 19947492
33 187 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Острівний капюшон Baltic Island White Matt
Циліндрична сніжно-матова біла витяжка є однією з найпопулярніших і найвиразніших острівних витяжок на ринку. Економічна форма труби в поєднанні з легкою елегантністю насиченого білого робить витяжку Baltic Island ідеальною як для гламурних, так і для промислових і скандинавських композицій.
Трубчаста витяжка білого кольору – це головний герой кухні, який, окрім унікальної форми, відрізняється ще й чудовою функціональністю. Він використовує багато інноваційних рішень, таких як: світлодіодне освітлення SMD останнього покоління, багатошаровий алюмінієвий фільтр, високоякісна турбіна, таймер та електронне керування з синім підсвічуванням.
Острівна витяжка Baltic Island запрошує вас у світ сучасного дизайну!
НАЙВАЖЛИВІШІ ПЕРЕВАГИ ВИТЯЖКИ
Світлодіодне підсвічування
LED SMD нове покоління світлодіодного освітлення. Завдяки вищій яскравості вони характеризуються чистим і яскравим кольором, вони забезпечують набагато краще світло та набагато стійкіші до зовнішніх умов, ніж світлодіодне освітлення старішого покоління
Легко чистити
Висока якість матеріалів, з яких виготовлено вироби, робить їх простими в чищенні та стійкими до подряпин або пошкоджень, спричинених повторним протиранням тканиною
Висока якість
Однією з розпізнавальних ознак продукції TOFLESZ є висока якість, яка є результатом роботи кваліфікованих спеціалістів та отримання декларації про відповідність основним вимогам європейських директив.
Екологічно чистий і тихий
Усі продукти відповідають найвищим стандартам використання, оскільки виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Крім того, прилади відповідають стандартам якості та безпеки. Вони тихі у використанні, що робить їх також придатними для відкритих просторів, не заважаючи працювати людям поблизу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 62 kWh |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Baltic Island |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 700 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 33 187 ₴






