Витяжка Elica LOL WH/A/60 MOON EDITION

- В наявності
- Код: 151191121
31 219 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
LOL
Elica LOL WH/A/60 MOON EDITION PRF0186281
Форма кухонної витяжки LOL ідеально підходить як для сучасних, так і для класичних кухонь, де аксесуари створюють єдине ціле. Завдяки функції Easy Installation витяжку можна пристосувати до лінії шаф після встановлення.
Модель керується поворотним електронним перемикачем, який регулює 4-швидкісний діапазон. Пристрій може працювати в режимі абсорбера, який фільтрує повітря та очищає його від кухонних запахів, а після підключення до вентиляційного каналу також у витяжному режимі, який виводить пари за межі будівлі. У комплект входить алюмінієвий фільтр, який захистить кухонну техніку та шафи від накопичення жирних часток.
Top Filtering забезпечує максимальний рівень фільтрації без шкоди для продуктивності інших функцій.
Завдяки вбудованому світлодіодному освітленню приготування їжі буде приємним навіть пізно ввечері. Крім того, витяжку можна встановити на висоті 65 с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 255 W |
| Річне споживання енергії | 42,2 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | LOL Mood Edition |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 52 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2,5W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 620 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 31 219 ₴




