Витяжка Т-подібна BERG ENIKO ENIOWKLDBK9001

- В наявності
- Код: 93486475
32 531 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ENIKO 90 HOOD
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
A
90
торкніться
800 м³/год
Острівні витяжки – одні з найбільш дизайнерських і технічно досконалих моделей. Витяжка ENIKO - це поєднання сучасної форми з високою ефективністю, яка дозволяє ефективно поглинати пару та запахи.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
ОСТРІВ ХУД
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | ENIKO 90 |
| Максимальна гучність | 71 dB |
| Мінімальний об'єм | 52 dB |
| Потужність освітлення | 2,8 W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 32 531 ₴







