Витяжка купольна Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO

- В наявності
- Код: 150950833
33 896 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ИЗУМРУД
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO PRF0041890B
Витяжка, яка доповнить класичну кухню. Максимальний рівень шуму не заважатиме готуванню чи обідній зустрічі. Світлодіодне освітлення підвищить комфорт при роботі або створить приємну атмосферу. У комплект входить відновлюваний антижировий фільтр і димохід.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 146 W |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | EMERALD |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальний об'єм | 56 dB |
| Потужність освітлення | 2x 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 550 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 33 896 ₴



