Витяжка, що вбудовується Smeg KICGR52X

- Немає в наявності
- Код: 72743553
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована витяжкаSMEG KICGR52X
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Універсальний
Ширина
52 см
Тип
Витяжка під шафою
Колір
Нержавіюча сталь
Клас енергоефективності
A
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Ширина:
Поглинання:
Поглинання
Електронне керування:
Так
Щілинне поглинання пари:
Код EAN:
8017709262211
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Колір:
Завершення:
Сатиноване
Лінія дизайну:
Дизайн:
Повністю вбудований
Матеріал:
Тип нержавіючої сталі:
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість обертів двигуна:
3
Інтенсивний режим:
Комфортний режим – цілодобове очищення повітря:
Автовентиляція:
Програміст робочого часу:
Автоматичне вимкнення
КЕРУВАННЯ
Керування:
Електронні кн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 272 W |
| Річне споживання енергії | 54 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 101401 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | KICGR52X |
| Максимальна гучність | 71 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 55 |
| Мінімальний об'єм | 57 dB |
| Потужність освітлення | 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 600 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 9 999 ₴





