Витяжка декоративна BERG FLOYD PREMIUM PRO FLOOPOKSGG3911

- В наявності
- Код: 139422768
48 015 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАПОТОН FLOYD PREMIUM GOLD PRO
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
A
39
кнопки
600 м³/год
Проста, класична труба є характерною рисою витяжок FLOYD, завдяки якій вона впишеться в будь-який простір. Його перевагою є енергозберігаюче світлодіодне освітлення AMBIENT з можливістю регулювання кольору від теплих до холодних відтінків.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
ОСТРІВ ХУД
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | FLOOPOKSGG3911 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальний об'єм | 40 dB |
| Потужність освітлення | 1 x 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 600 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 48 015 ₴




