Похила витяжка Falmec Virgola Touch 75

- В наявності
- Код: 161446877
45 588 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Virgila Touch 75 Black
Вбудована інсталяція
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Сенсорне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Покриття чорним лаком
Просте складання
Легке очищення
Два або чотири жиропоглинальні фільтри, виготовлені з алюмінію, змінні, можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИSNEVIRGOLA TOUCH 75 Black
Швидкість 1 2 3 4 Обсяг_x000D_ dB(A)re1pW - I.E.C.60704-2-13_x000D_ 51 56 67 71 Ефективність (м3/год)_x000D_ I.E.C.61591_x000D_ 300 440 570 661 Тиск (Па) 359 445 520 582 Потужність двигуна (Вт) 134 156 180 215 Вихід повітря Ø (мм) 150 150 150 150
Завершення Нержавіюча сталь AISI 304, покрита чорним лаком_x000D_ Освітлення Band Dynamic Led Light 75 см / 4,6 Вт (2700 - 5600 K - плавне регулювання) Цифровий діалог Керуєть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Мoдель | Falmec Virgola Touch 75 Чорний |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 45 588 ₴





