Вбудована витяжка Falmec Grupa Silnikowa Green Tech 70, inox

- В наявності
- Код: 60798663
51 953 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Plus Green.Tech 70 Engine Group
Встановлення для вбудованої інсталяції
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Фісурне всмоктування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Електронне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Оздоблення з нержавіючої сталі
Просте складання
PLUS GREEN.TECH ENGINE GROUP
Завдяки використанню технології "Dynamic Led Light" освітлення витяжки тепер можна модулювати за колірними відтінками, щоб воно найкраще гармоніювало з іншим освітленням на кухні.
Металеві фільтри Easy Clean
Два жиропоглинальні фільтри, завершено
виготовлений з алюмінію, взаємозамінний
можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
Цифровий діалог
Можливість дистанційного керування витяжкою за допомогою пульта або безпосередньо з індукційної плити Falmec
ТЕХНІЧНІ ДАНІ PLUS GREEN.TECH ENGINE GROUP
Швидкість 1 2 3 4 Обсяг_x000D_ dB(A)re1pW - I.E.C.60704-2-13_x000D_ 49 55 61 67 Ефективність (м3/год)_x000D_ I.E.C.61591_x000D_ 205 340 500 620 Тиск (Па) 170 220 330 430 Потужність двигуна (Вт) 130 Вихід повітря Ø (мм) 150 150 150 150
Завершення Нержавіюча сталь AISI 304, покриття Scotch Brite Освітлення Динамічні світлодіодні стрічки 2 x 1,6 Вт (2700 - 5600 К) з функцією диммера Цифровий діалог Керується безпосередньо з індукційної плити Falmec або за допомогою пульта дистанційного керування_x000D_ Двигун і елементи керування 800 м3/год, 3 швидкості + наддув Електронне керування_x000D_ поглинання Щілинний Мінімальна відстань від нагрівальної плити Електро - 52 см Газ - 62 см Доступні кольори моделі Inox Фільтри проти запаху Вуглецевий тип 6 - необов'язковий Жирові фільтри Дві штуки Діаметр виходу повітря 150 мм Пілот Необов’язково
ТЕХНІЧНІ КРЕСЛЕННЯ SENGINE GROUP PLUS GREEN.TECH
Розмір монтажного отвору
Продукція FALMEC – це 100% італійське виробництво, якість і дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,6W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 620 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 51 953 ₴




