Витяжка купольна Smeg KD90HAE

- В наявності
- Код: 59832339
51 953 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА SMEG KD90HAE
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Класика
Ширина
90 см
Тип
Настінна декоративна витяжка
Колір
Антрацит
Клас енергоефективності
A+
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Ширина:
Поглинання:
Поглинання
Код EAN:
8017709243616
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Колір:
Лінія дизайну:
Дизайн:
Димар
Матеріал:
Емальований
Тип нержавіючої сталі:
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість обертів двигуна:
3
Інтенсивний режим:
Так
КЕРУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 112095 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 3 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | KD90HAE |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 630 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Antracyt |
- Ціна: 51 953 ₴



