Витяжка купольна Smeg KD100HXE

- В наявності
- Код: 87460277
50 968 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА SMEG KD100HXE
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Класика
Ширина
100 см
Тип
Настінна декоративна витяжка
Колір
Нержавіюча сталь
Клас енергоефективності
A+
ТИП
100
Поглинання
Код EAN
8017709276874
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Завершення
Сатиноване
Дизайн
Димар
Матеріал
Емальований
Тип з нержавіючої сталі
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість швидкостей двигуна
3
Інтенсивний режим
Так
КЕРУВАННЯ
Керування
Ручки
Кількість ручок
2
Колір ручки
Ефект нержавіючої сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість джерел освітлення
Тип освітлення
Світлодіод
Потужність освітлення
1
Шкала кольорів освітлення (°K)
4000
Максимальна гучність
830
Потужність двигуна
275
Кількість фільтрів
Чудовий фільтр
Діаметр димоходу
150
Мінімальна відстань від газової плити
750
Мінімальна відстань від електричної плити
650
Повітряний зворотний клапан
ЕТИКЕТКА ЕФЕКТИВНОСТІ / ЕНЕРГІЇ
Клас ефективності динамічного потоку
A
Клас ефективності поглинання забруднення
D
Клас ефективності освітлення
Річне споживання енергії (AEChood)
39
Ефективність динамічного потоку (FDEhood)
35,9
Ефективність освітлення (LEhood)
75,5
Ефективність жирового фільтра (GFEhood)
71,5
Мінімальна швидкість потоку повітря (Qmin)
297
Максимальна швидкість потоку повітря (Qmax)
639
Потік повітря в режимі посилення (Qboost)
792
Рівень шуму при мінімальній ефективності
49
Рівень шуму при максимальній продуктивності
68
Рівень шуму з налаштуванням інтенсивного режиму
72
Коефіцієнт інтервалу часу (f)
0,7
Індекс енергоефективності EEI - основна піч
40
Швидкість потоку повітря, виміряна в оптимальн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Річне споживання енергії | 39 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Код сертифікації | 36300 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 3 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | KD100HXE |
| Максимальна гучність | 68 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 639 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 50 968 ₴



