Витяжка похила Falmec Virgola Touch 120 Inox

- В наявності
- Код: 161446884
49 092 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Virgola Touch 120 з нержавіючої сталі
Вбудована інсталяція
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Сенсорне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Оздоблення Scotch Brite
Просте складання
Легке очищення
Два або чотири жиропоглинальні фільтри, виготовлені з алюмінію, змінні, можна мити в посу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Мoдель | Falmec Virgola Touch 120 Inox |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 49 092 ₴





