Витяжка Т-подібна BERG FRAME FRAOPKLDBK1201

- В наявності
- Код: 151369192
57 202 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА FRAME 120 WALL HOOD
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
B
120 мм
торкніться
800 м³/год
Настінна витяжка FRAME 120 відрізняється простотою конструкції та експлуатації і при цьому ідеально вписується в сучасні та вишукані інтер'єри.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
ЯК ВИБРАТИ ВИТЯЖКУ ДЛЯ КУХНІ
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | FRAOPKLDBK1201 |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальний об'єм | 51 dB |
| Потужність освітлення | 4 x 2,8 W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 57 202 ₴




