Декоративна витяжка Falmec Polar Rame 35

- В наявності
- Код: 94851052
53 159 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Polar Rame/Polar Rame Isola
Настінне кріплення
Острівне встановлення
Світлодіодне освітлення
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Електронне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Покриття мідним лаком
Легке очищення
Високоефективний жировий фільтр з алюмінію, можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C, змінний. Максимальне використання поверхні поглинання
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
ТЕХНІЧНІ ДАНІ POLAR RAME/ POLAR RAME ISOLA
Швидкість 1 2 3 4 Обсяг_x000D_ dB(A)re1pW - I.E.C.60704-2-13_x000D_ 48 54 61 67 Ефективність (м3/год)_x000D_ I.E.C.61591_x000D_ 290 380 490 710 Тиск (Па) 400 450 480 500 Потужність двигуна (Вт) 134 156 180 215 Вихід повітря Ø (мм) 150 150 150 150
Завершення Нержавіюча сталь AISI 304, лакована мідним кольором _x000D_ Освітлення LED 3 x 1,2 Вт (3200 К) Двигун і елементи керування 800 м3/год, 3 швидкості + керування BoostElectronic_x000D_ Мінімальна відстань від н
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 60 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 3 x 1,2 W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 710 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
- Ціна: 53 159 ₴



