Витяжка купольна Smeg KPF9OR

- В наявності
- Код: 49246594
65 915 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА SMEG KPF9OR
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Портофіно
Ширина
90 см
Тип
Настінна декоративна витяжка
Колір
Помаранчевий
Клас енергоефективності
A+
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Ширина:
Поглинання:
Поглинання
Код EAN:
8017709236328
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Колір:
Лінія дизайну:
Дизайн:
Димар
Матеріал:
Нержавіюча сталь + пофарбований матеріал
Тип нержавіючої сталі:
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість обертів двигуна:
3
Інтенсивний режим:
Так
КЕРУВАННЯ
Керування:
Ручки
Ручки:
Кількість ручок:
2
Колір ручки:
Ефект нержавіючої сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість джерел освітлення:
Тип освітлення:
Світлодіод
Потужність освітлення:
2 Вт
Шкала кольорів освітлення (°K):
4000 °K
Максимальна гучність:
815 м³/год
Потужність двигуна:
275 Вт
Кількість фільтрів:
Чудовий фільтр:
Нержавіюча сталь
Мінімальна відстань від газової плити:
750 мм
Діаметр димоходу:
150 мм
Мінімальна відстань від електричної плити:
650 мм
Повітряний зворотний клапан:
ЕТИКЕТКА ЕФЕКТИВНОСТІ / ЕНЕРГІЇ
Клас енергоефективності:
Клас продуктивності динамічного потоку:
І
Клас ефективності поглинання забруднення:
C
Клас ефективності освітлення:
Річне споживання енергії (AEChood):
40 кВт/год
Ефективність динамічного потоку (FDEhood):
36.2
Ефективність освітлення (LEhood):
78,2 люкс/Вт
Велика ємність фільтра (GFEhood):
0,785
Мінімальна швидкість потоку повітря (Qmin):
288 м³/год
Максимальна швидкість потоку повітря (Qmax):
630 м³/год
Прискорений потік повітря (Qboost):
781 м³/год
Рівень шуму при мін. продуктивності:
48 дБ(А)
Рівень шуму при максимальній ефективності:
67 дБ(А)
Рівень шуму з налаштуванням інтенсивного режиму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 66449 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 3 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | KPF9OR |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 630 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 65 915 ₴



