Декоративна витяжка Ciarko Design Miss W CDW5001C

- В наявності
- Код: 91587865
63 658 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Міс W
Високий клас енергоспоживання A
Висота x ширина x глибина: 402-980 × 502 × 502 мм
Гучність: 41-60 (68) дБ
Продуктивність: 450 м3/год
Фільтр: FWK 228
Абажур ручної роботи
Була створена дисциплінована, обтічна форма Miss W _x000D_ виготовлений з композиту ручного лиття. Це найякісніший матеріал, який також використовується для виробництва розкішних яхт
Узгодженість освітлення з Warm2ColdLED
Унікальне освітлення дозволяє точно регулювати колір світла (2900K - 6000K), усуваючи розбіжності кольорів і забезпечуючи узгодженість з іншим освітленням на кухні. Завдяки цьому витяжка стає невід'ємною частиною загальної концепції вашої кухні!
Капот як дизайнерський світильник
Miss W у формі декоративного чорного або білого кольору _x000D_ Світильники добре підійдуть для сучасної кухні та прикрасять простір між кухнями _x000D_ і вітальня.
Керування жестами
Інтуїція на першому місці
Працюючи з експертами в галузі датчиків руху, ми запровадили керування жестами, що позбавило потреби торкатися панелі керування в капюшонах. Досить простого жесту руки, щоб увімкнути витяжку, змінити її потужність або відрегулювати освітлення. Завдяки GestureControl вам більше не доведеться припиняти готувати, щоб витерти руки або турбувати
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 175 W |
| Річне споживання енергії | 25,4 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 55 |
| Мінімальний об'єм | 41 dB |
| Потужність витяжки [м3/год] | 450 |
| Потужність освітлення | 15W |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 63 658 ₴




