Декоративна витяжка Globalo Cylindro Island 39.7 Mat

- В наявності
- Код: 161196099
78 079 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції витяжки Cylindro Isola 39.7 Copper Mat
Переваги та переваги для користувача витяжки Cylindro Isola 39.7 Copper Mat
Циліндрична острівна витяжка - це ефектний пристрій, який зробить кухонний острів не тільки прикрасою кімнати, а й зручною робочою поверхнею, ідеально пристосованою для приготування їжі.
Функціональні можливості:
Острівна витяжка Cylindro Isola 39.7 Miedź Mat є пристроєм, який доступний як як відсмоктувач, так і як абсорбер. Витяжка видалить засмоктане повітря і водяну пару за межі приміщення. Поглинач очищає повітря і виштовхує його назад у приміщення, а фу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 275 W |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 4 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 537 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
- Ціна: 78 079 ₴









