Декоративна витяжка Globalo Cylindro Island 39.7 Green

- В наявності
- Код: 169541572
78 079 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні характеристики витяжки Cylindro Isola 39.7 Green
Переваги та переваги для користувача витяжки Cylindro Isola 39.7 Green
Циліндрична острівна витяжка - це ефективний пристрій, завдяки якому кухонний острів стане не тільки прикрасою кімнати, а й зручною робочою поверхнею, ідеально пристосованою для приготування їжі.
Функціональні можливості:
Острівна витяжка Cylindro Isola 39.7 Green може працювати в двох режимах - як абсорбер і як витяжка. Поглинач очищає повітря від бруду, а потім повертає його в приміщення. З іншого боку, витяжка виводить повітря назовні - через вентиляційний канал і функцію наддуву дозволяють ідеально налаштувати роботу пристрою відповідно до рівня інтенсивності випаровування в приміщенні таймер. Таймер можна встановити від 10 до 90 хвилин
Додаткова інформація:
Мета:
Дана витяжка призначена для установки над кухонним островом. Її також можна використовувати як настінну витяжку, прикріпивши її до стелі впритул до стіни.
Матеріали:
Для виготовлення капота Cylindro Isola 39.7 Green island використовувалася нержавіюча сталь (Inox), пофарбована в зелений колір.
Відгодівля:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіювання акустичної енергії в пористій структурі поглинаючого матеріалу. Енергія акустичної хвилі перетворюється на тепло, що ефективно заглушає роботу витяжки. Для людей, які цінують комфорт під час приготування їжі, це рішення стане хітом.
Розміри кухонної витяжки Cylindro Isola 39.7 Green
a
Ширина: 39 см Мінімальна гучність: 46 дБ Діаметр виходу: fi15 см
Що робити, щоб витяжка працювала тихо та ефективно?
Не забувайте правильно підключати капот до ефективної вентиляції. Використовуйте гладку трубу з діаметром, ідентичним діаметру вихідного отвору дви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 275 W |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | CYLINDRO_ISOLA_39_7_GREEN |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 4 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 537 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 78 079 ₴






