Витяжка, що вбудовується Smeg KDD60VXE-2

- Немає в наявності
- Код: 52326638
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА ДЛЯ СТІЛЬНИЦІ SMEG KDD60VXE-2
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Універсальний
Ширина
60 см
Тип
Вбудована витяжка
Колір
Чорний
Клас енергоефективності
B
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Ширина:
Поглинання:
Поглинання
Електронне керування:
Так
Щілинне поглинання пари:
Код EAN:
8017709223182
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Колір:
Завершення:
Атлас
Лінія дизайну:
Дизайн:
Повністю вбудований
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Тип нержавіючої сталі:
Розчесаний
Тип скла:
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість обертів двигуна:
4
Інтенсивний режим:
Комфортний режим – цілодобове очищення повітря:
Програміст робочого часу:
Автоматичне вимкнення
КЕРУВАННЯ
Керування:
Сенсорне електронне керування
Колір світлодіода:
Червоний
Дисплей:
Цифровий
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дистанційне керування:
KITRBDD – додатковий набір
Кількість джерел освітлення:
1
Тип освітлення:
Світлодіод
Потужність освітлення:
7 Вт
Регулювання інтенсивності світла:
Шкала кольорів освітлення (°K):
4000 °K
Максимальна гучність:
590 м³/год
Потужність двигуна:
270 Вт
Кількість фільтрів:
2
Чудовий фільтр:
Алюміній
Індикатор забруднення вугільного фільтра:
Діаметр димоходу:
150 мм
ЕТИКЕТКА ЕФЕКТИВНОСТІ / ЕНЕРГІЇ
Клас енергоефективності:
Клас продуктивності динамічного потоку:
C
Клас ефективності поглинання забруднення:
E
Клас ефективності освітлення:
A
Річне споживання енергії (AEChood):
73 кВт/год
Ефективність динамічного потоку (FDEhood):
22.4
Ефективність освітлення (LEhood):
29 люкс/Вт
Велика ємність фільтра (GFEhood):
0,551
Мінімальна швидкість потоку повітря (Qmin):
135 м³/год
Максимальна швидкість потоку повітря (Qmax):
295 м³/год
Приско
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Річне споживання енергії | 73 kWh |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності динамічного потоку | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Код сертифікації | 61356 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | KDD60VXE-2 |
| Максимальна гучність | 57 dB |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 7W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 375 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴




