Вбудована витяжка Ciarko Design Wizard Rose frame CDB8001CR

- В наявності
- Код: 91587824
136 540 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Майстер
Високий клас енергоспоживання A
515 x 830 x 215 мм
41-62 (70) дБ
680 м3/год
Підвищене поглинання
чиста кухня
Підвищене всмоктування. Пар і небажані запахи на вашій кухні подорожують якомога коротше і, кидаючи виклик гравітації, зникають майже відразу _x000D_ після втечі з каструлі чи сковороди.
Автоматичне індукційне приготування
полегшіть роботу на кухні
Автоматичне індукційне приготування. Індукційна плита розпізнає момент закипання води і автоматично знижує потужність. Завдяки функції Boost ви можете однією кнопкою збільшити потужність нагріву до обраного рівня, таким чином скоротивши час приготування до необхідного рівня. _x000D_ мінімум.
Містові зони
Дві зони мосту. Індукційна плита оснащена функцією поділу _x000D_ і підключення варильної поверхні, що дозволяє рівномірно нагрівати великі і незвичайні каструлі.
Програми приготування
Програми приготування. Швидко і зручно регулюйте температуру під тип _x000D_ приготовані страви за програмою розморожування та розтоплення, _x000D_ підтримання постійної температури та варіння.
Позиціонування судна
Розміщення посудини. Візуальний сигнал вказує на найбільш сприятливий_x000D_ де розмістити кухонне начиння, щоб повністю використовувати потужність варильної поверхні_x000D_ індукція.
Без запаху
Без запаху. Металева конструкція з нержавіючої сталі не утримує запахи. Металеві фільтри ефективніше стандартних пристроїв і можуть _x000D_ виконувати своє призначення протягом багатьох років
Адаптація до ваших потреб
Пристосуйте до своїх потреб. Вам вирішувати, чи видаляти повітря _x000D_ кріплення спереду, ззаду або збоку шафи. Витяжка Wizard є в наявності _x000D_ і як екстрактор, і як поглинач вугільного фільтра
Увага до деталей
Увага до дет
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 170 W |
| Річне споживання енергії | 29,3 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 9 |
| Мoдель | Wizard Rose Gold frame |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальний об'єм | 41 dB |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 680 |
| Тип освітлення | Немає |
| Рівні потужності вентилятора | 1 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 136 540 ₴





