Осушувач повітря Master DH 720

- В наявності
- Код: 10982104
23 949 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Master DH 720
У всьому світі Розмах бренду MASTER і багаторічний досвід зробили це можливим беззаперечний лідер на ринку портативних пристроїв для очищення повітря. Основним елементом стратегії розвитку компанії є впровадження нових продуктів і технічних інновацій, а також збереження поточної позиції лідера та розширення впливу на нові ринки. Через розгалужену мережу дистрибуція та обслуговування, продукти та технічна підтримка досягають клієнтів багато країн світу. Продукція торгової марки MASTER є обладнанням залу промислові, будівельні майданчики, склади та ферми, а також офіси та ферми побутова техніка, що випускається нашою компанією, характеризується інноваційністю технологічні рішення, зручність використання, а також висока якість, чудові продуктивність і надійність. Завдяки сучасності нашої продукції ми вдосконалюємося якість повітря та створення сприятливого клімату в приміщенні. Ми прагнемо до задоволення потреб наших клієнтів. Завдяки відданості наших співробітників адаптуємо нашу продукцію до індивідуальних потреб покупців. Постійно ми шукаємо інноваційні технічні рішення. Всі наші продукти мають міжнародні сертифікати якості та безпеки.
Опис продукту
Осушувачі побутові засоби видаляють вологу з приміщень і запобігають утворенню цвілі та цвілі бактерії. Активний фільтр запобігає появі неприємних запахів. Осушувач повітря DH 720 має дуже широкий спектр застосування. Цей осушувач повітря знайде своє застосування серед інших у: вологих житлових кімнатах, гардеробах, ванних кімнатах, домашні бібліотеки, підв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 kg |
| Волість | 370 W |
| Місткість резервуара для води | 5 мл |
| Контроль рівня води | Да |
| Максимальна площа приміщення | od 26 do 50 m2 |
| Рівень гучності | 48 dB |
| Ефективність (л/24 год) | 20 |
- Ціна: 23 949 ₴

