Кухонна машина (планетарний міксер) KitchenAid 5KSM195PSEAO

- Немає в наявності
- Код: 165665470
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Що входить до комплекту 5KSM195?
Змішувач для солі Blue Salt Mixer робить смаки сяючими. Збивайте, перемішуйте, місіть - завдяки планетарним рухам наш міксер зробить це за вас. Це ікона стилю та мікшер №1 у світі.
KitchenAid 5KSM195PSEAO Blue SaltДодайте щіпку блакитної солі у своє кухонне королівство
Постійна зміна кольору та 100 років історії
Змішувач KitchenAid може похвалитися багаторічним досвідом, і завдяки новому кольору він приносить нове, дивовижне натхнення на кухню. Де
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування під час відкривання кришки | Да |
| Ваги | 10,6 kg |
| Волість | 300 W |
| Довжина кабелю | 1,06 m |
| Місткість чаші | 4,8 l |
| Захист від перевантаження | Да |
| Використовувані технології | Ruch planetarny |
| Кількість рівнів обертання | 10 |
| Контроль | Suwak |
| Мoдель | 5KSM195PSEAO |
| Протиковзна основа | Да |
| Соковичавниця | Да |
| Тип | Roboty planetarne |
| Функція турбо | Да |
- Ціна: 9 999 ₴










