Акустична система центрального каналу Monitor Audio Bronze C150 White

- Немає в наявності
- Код: 94434374
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Центральний динамік Monitor Audio Bronze C150
Bronze C150 розроблено для відтворення звуку фільмів у вашому домі. Він забезпечує керовану, але потужну звукову презентацію, щоб занурити вас у дію, що відбувається на екрані. Стримана форма корпусу гарантує, що він буде добре виглядати будь-де.
Працює з лівим і правим динаміками та був розроблений, щоб стати центральною частиною вашого домашнього кінотеатру. 25-міліметровий високочастотний динамік C-CAM із золотим куполом і два 5,5-дюймові динаміки C-CAM для низьких/середніх частот забезпечують виняткову дисперсію звуку для широкої звукової сцени з плавною дією та чітким діалогом.
Технічні характеристики:
Особливості продукту:
Monitor Audio є одним із небагатьох брендів високоякісного аудіообладнання, який продовжує розробляти нові, революційні технології. Мо Ікбал заснував компанію Monitor Audio в 1972 році. У невеликому приміщенні поблизу Кембриджа Мо працював із згуртованою командою інженерів, збираючи динаміки вручну - з якістю, точністю та майже приголомшливим перфекціонізмом, які досі пронизують Monitor Audio. Починаючи з першої моделі гучномовців, культової MA1, бренд розвивався, модернізувався, проектувався та вдосконалювався з новаторським чуттям, що призвело до патентування рішення за рішенням. Це етос, який зовсім не змінився і продовжує діяти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monitor Audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 5787 |
| Мoдель | Bronze C150 |
| Номінальна потужність RMS | 120 W Вт |
| Частотна характеристика | 66-30000 Hz |
| Ефективність | 88 dB |
- Ціна: 9 999 ₴

