Акустичні колонки фронтальні Klipsch RP-640D

- В наявності
- Код: 85544369
36 455 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колонка стіна/підлога
Klipsch RP-640D - 1шт
Технічні дані
Стриманий і сучасний
Книжкова чи альбомна орієнтація – використовуйте, як вам подобається
Сучасні перетворювачі
Високі тони створює 1-дюймовий титановий купольний перетворювач, розміщений у трубці Tractrix. Використана технологія LTS дозволяє діафрагмі лінійно рухатися в обох напрямках, навіть на високій гучності, створюючи мінімальні спотворення. Артикул: RP-640D
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | KLIPSCHRP640DONWALL |
| Мoдель | RP-640D |
| Максимальна потужність | 300 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 75 W |
| Частотна характеристика | 55-25000 Hz |
| Ефективність | 94 dB |
- Ціна: 36 455 ₴

