Фронтальні акустичні колонки Pylon Audio Sapphire 25 Black mat

- В наявності
- Код: 34759661
34 500 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Sapphire 25 матовий чорний
Колонки та звукові технології
Конструкція та розмір
Структура житла
Кількість динаміків
Підключення та сумісність
Якість звуку
Основні функції продукту
Вміст набору
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | SAPPHIRE25 |
| Мoдель | Sapphire 25 |
| Максимальна потужність | 180 W |
| Номінальна потужність RMS | 120 W Вт |
| Опір | 4 Ohm |
| Частотна характеристика | 35-20000Hz |
| Ефективність | 89 dB |
- Ціна: 34 500 ₴

