Акустичні колонки Focal Aria 926 Black High Gloss

- В наявності
- Код: 27457866
101 162 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлоговий гучномовець FOCAL ARIA 926
Арія 926 втілює це ідеальний 3-смуговий підлоговий гучномовець, призначений для домашніх потреб. Це Музичний і експресивний динамік легко встановити.
Любителі музики Своїми акустичними можливостями порадує будь-яка музика. Арія 926, за визначенням, не є дорогими аудіофільськими колонками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | ARIA926BLACKHGL |
| Максимальна потужність | 250 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Частотна характеристика | 45-28000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 101 162 ₴






