Фронтальна акустика Focal VESTIA N°3 Black

- В наявності
- Код: 146502276
94 811 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
FOCAL VESTIA N°3 – 2 підлогові гучномовціVestia N°3 – це тонкий 3-смуговий підлоговий гучномовець, що забезпечує чудовий звук. Наслідуючи Aria 936, Vestia N°3 пропонує лінійне прослуховування та виняткову нейтральність. Вражаюча динаміка, що забезпечується трьома басовими динаміками, дозволяє вам представити найкраще як у домашньому кінотеатрі, так і в стереомоніторингу. Ідеально підходить для приміщень площею від 270 футів² (25 м²), Vestia N°3 спокушає кожного слухача, який шукає збудження: 3-смугові фазоінверторні перетворювачі на підлогу: 3x 6½" (16,5 см) волоконний динамік, 6½" (16,5 см) волоконний шифер. середньочастотний динамік, твітер 1" (25 мм). TAM з інвертованим куполом Al/Mg. Чутливість (2,83 В/1 м): 92 дБЧастотна характеристика (±3 дБ): 42 Гц - 30 кГц Низькочастотна точка (-6 дБ): 35 Гц Номінальний опір: 8 Ом Мінімальний опір: 2,9 Ом Рекомендована потужність підсилювача: 40 - 300 Вт Частотні кросовери: 280 Гц / 3100 Гц Розміри продукту: 256 x 1122 x 375 мм Вага нетто: 26,50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | VESTIAN3BLACK |
| Мoдель | vestian3 |
| Максимальна потужність | 300 W |
| Матеріал | Drewno |
| Низькочастотний драйвер | 165mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 500 W |
| Частотна характеристика | 42-30000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
- Ціна: 94 811 ₴

