Акустичні колонки Klipsch Forte IV American Walnut

- В наявності
- Код: 108698531
175 304 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Klipsch Forte IV Горіх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32,7 kg |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | Forte IV |
| Максимальна потужність | 400 W |
| Матеріал | MDF |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 100 W |
| Твітер | 254mm |
| Частотна характеристика | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 99 dB |
- Ціна: 175 304 ₴

