Акустичні колонки Pylon Audio Jade 20

- В наявності
- Код: 135517855
83 447 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Jade 20
Вихідна потужність і ефективність
Тип динаміка та якість звуку
Частотна характеристика
Імпеданс і сумісність
Розміри та оздоблення
Переваги динаміків на підставці
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | Jade 20 |
| Максимальна потужність | 220 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 140 W |
| Частотна характеристика | 35-20000Hz |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 83 447 ₴


