Акустична колонка Klipsch RP-140D

- В наявності
- Код: 58239330
14 672 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Поличний динамік/настінний динамік
Klipsch RP-140D On-Wall - чорний
Чому варто вибрати Klipsch RP-140D On-Wall?
Стриманий і сучасний
Книжкова чи альбомна орієнтація – використовуйте, як вам подобається
Сучасні перетворювачі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 15023 |
| Мoдель | RP-140D |
| Максимальна потужність | 200 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 200 W |
| Частотна характеристика | 69-25000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 14 672 ₴

