Сабвуфер активний SVS SB-1000 Black

- Немає в наявності
- Код: 52600265
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
SVS SB-1000
Малі корпуси сабвуфера не підтримують потужні басові ефекти, що було проблемою для інженерів SVS під час розробки SB-1000 і його компактного корпусу 13x13x13 дюймів. Не бажаючи жертвувати продуктивністю за рахунок доброзичливого вигляду, інженери SVS відкинули упереджені думки та розробили сабвуфер із величезною вихідною потужністю та низькою частотою зрізу, особливо щодо його розміру та ціни. Усе це без шкоди для точності, деталізації чи музичності.
В SB-1000 використовується інтегрований підсилювач SVS Sledge STA-300D зі складною схемою DSP, яка ідеально відповідає унікальному драйверу та конфігурації кабінету, а також кривою вирівнювання, оптимізованою для збільшення перехідної реакції та підсилення кімнати. Підсилювач Sledge STA-300D забезпечує точне керування сабвуфером на всіх рівнях гучності, тому ви можете слухати музику без спотворень. Удосконалений процесор DSP також дозволяє точно налаштовувати відтворення звуку та легко конфігурувати та інтегрувати з будь-яким домашнім кінотеатром або стереосистемою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,2 kg |
| Компонентні динаміки | Subwoofer |
| Максимальна потужність | 700 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 300 W |
| Тип | Сабвуфер |
| Частотна характеристика | 24 - 260 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





