Навушники без мікрофона Pioneer HDJ-CX Black

- В наявності
- Код: 128776801
8 241 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Закриті DJ-навушники PIONEER HDJ-CX
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Час роботи акумулятора та версія Bluetooth
Імпеданс
Додаткові функції
Сумісність
Матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260g |
| Динаміка | 103 dB |
| Довжина кабелю | 1,6m |
| Мoдель | HDJ-CX |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 32 Ohm |
- Ціна: 8 241 ₴



