Навушники з мікрофоном Focal Listen Professional

- В наявності
- Код: 66864474
12 060 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Focal Listen Professional чорно-червоний
Навушники є невід’ємною частиною повсякденного життя багатьох із нас. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися музикою з відмінною якістю звуку, ізолюватися від навколишнього шуму або комфортно телефонувати. Чорно-червоні Focal Listen Professional — це навушники вищого класу, призначені для студійного використання, які задовольнять не тільки професіоналів, а й найвибагливіших меломанів.
Зручне та практичне рішення
Focal Listen Professional — це накладні навушники із закритою конструкцією, що забезпечує чудову ізоляцію від навколишнього шуму. Завдяки цьому ви можете зосередитися на точному прослуховуванні записуваного матеріалу незалежно від зовнішніх умов. Довжина кабелю 5 метрів робить їх надзвичайно практичними та зручними у використанні.
Навушники дротові, що забезпечує стабільне з’єднання та відсутність перешкод, які можуть виникнути з бездротовими технологіями. Роз’єм 3,5 мм дозволяє підключати їх до різноманітних пристроїв, таких як смартфони, планшети чи комп’ютери.
Виняткова якість звуку
Завдяки динамічному діапазону 122 дБ і опору 32 Ом ці навушники пропонують виняткову якість звуку. Великі динаміки діаметром 40 мм (лавсан-титан) забезпечують широку частотну характеристику від 15 Гц до 22 кГц, що дозволяє чудово відтворювати низькі, середні та високі тони.
Увага до деталей у конструкції перетворювачів дозволила отримати дуже низькі спотворення (
Дизайн і комфорт під час носіння
Навушники Focal Listen Professional розроблено для частого та інтенсивного використа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 g |
| Динаміка | 122 dB |
| Довжина кабелю | 5m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Listen Profesional |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Доля | Studyjne |
- Ціна: 12 060 ₴










