Навушники без мікрофона HiFiMAN Sundara

- В наявності
- Код: 59534565
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
"Сундара" буквально означає "красива". Ця модель є наступним етапом еволюції магнітостатичної технології HiFiMAN. Sundara позитивно дивує своїм зрілим, теплим і надзвичайно колоритним звучанням.
Основні функції:
Запатентована мембрана NEO "supernano" (NsD) від HIFIMAN
Зразкове співвідношення продуктивності та ціни
HiFiMAN оптимізував свій виробничий процес, щоб створити цей новий плоский драйвер за безпрецедентною ціною. Беручи до уваги роздрібну ціну Sundara та її чудові параметри, HiFiMAN знову встановив нове, надзвичайно вигідне співвідношення продуктивності та ціни, недосяжне для більшості конкурентів. Чи можуть супершвидкі та супердинамічні навушники одночасно бути країною ніжності? Сундара показує, що це можливо.
Гібридн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiFiMAN |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 370 g |
| Діаметр перетворювача | 50 mm мм |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 94 dB |
| Довжина кабелю | 1,4m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 37 Ohm |
| Мoдель | Sundara |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 6-75000 Hz |
- Ціна: 11 667 ₴






