Навушники без мікрофона Audio-Technica ATH-M70X

- В наявності
- Код: 36063123
14 252 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель ATH-M70X є представником серії «М», особливо оціненої звукорежисерами та рецензентами, призначеної для професійного моніторингу аудіо. Навушники відрізняються унікальним у своєму класі звуковим підписом і використанням знімного кабелю.
Визнана серед професіоналів серія моніторингових навушників «M» від Audio-Technica пропонує точне зображення та винятковий комфорт використання. Навушники ідеально підходять для тривалого прослуховування в студії та в дорозі. Контурні, щільні капсули ідеально акустично ізолюють від навколишнього середовища. Високоякісні матеріали, які використовуються для виготовлення навушників, є міцними та зручними водночас. Навушники серії «M» — це неперевершене поєднання високої якості звуку та надійної роботи, що забезпечує надійність за будь-яких умов і в будь-який час.
Модель ATH-M70X є представником серії «М», особливо оціненої звукорежисерами та рецензентами, призначеної для професійного моніторингу аудіо. Навушники відрізняються унікальним у своєму класі звуковим підписом і використанням знімного кабелю. Динаміки великого діаметру, звукоізоляційні капсули та міцна конструкція справлять чудове враження навіть на найвибагливіших аудіопрофесіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 g |
| Діаметр перетворювача | 45 mm мм |
| Динаміка | 97 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Додаткові можливості | Odpinany kabel |
| Імпеданс | 35 Ohm |
| Мoдель | ATH-M70X |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 5-40000 Hz |
- Ціна: 14 252 ₴









