Навушники Aune AR5000

- В наявності
- Код: 159204483
22 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aune AR5000
Ключові характеристики навушників Aune AR5000
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Сумісність пристрою
Комфорт і матеріали
Додаткові функції
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aune |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 108 dB |
| Довжина кабелю | 1,5m |
| Мoдель | AR5000 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Опір | 28 Ohm |
| Доля | Studyjne |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 22 296 ₴








