Смартфон Honor 200 12/512GB Black

- Немає в наявності
- Код: 170641347
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мистецтво портрета
Студійна портретна камера, зручний для ока, кремнієво-вуглецевий акумулятор на 5200 мАг
Мистецтво портрета
Портретний механізм HONOR AI
Фотографічна точність завдяки штучному інтелекту. AI вивчає риси обличчя, щоб зафіксувати всі характеристики вашого обличчя, розрізняючи параметри портрета, фону та освітлення для ідеально збалансованих зображень.
Довга та видатна кар’єра Studio Harcourt переплітається з кіно, мистецтвом і літературою, втілюючи легендарно унікальний стиль освітлення, який ліпить обличчя та фігури за допомогою світла.
Кілька світлових ефектів дозволяють художньо налаштувати композицію
Портретна камера для селфі на 50 МП
Діафрагма f/2.1
оптимізований алгоритм освітлення для селфі
1/1,56-дюймовий надвеликий сенсор Sony IMX906
50 МП
OIS
4 в 1 з великими пікселями, еквівалентними 2,0 мкм, діафрагмою f/1,95
Телеоб'єктив на 50 МП
Надвеликий сенсор Sony IMX856 HONOR
2,5-кратне оптичне збільшення
до 50-кратного цифрового масштабування
Діафрагма f/2.4
Надширококутна та макрокамера на 12 МП
2 в 1 із ширококутним об’єктивом і надширококутним макрозйомкою 112°
ультракоротка фокусна відстань 2,5 см
Дисплей HONOR Eye-Comfort
Функція затемнення екрана з надвисокою частотою ШІМ 3840 Гц
Циркадіанний нічний дисплей AI
Динамічне затемнення
Кремнієво-вуглецевий акумулятор 5200 мАг
Провідний HONOR SuperCharge потужністю 100 Вт
Мобільна платформа Snapdragon 7 Gen 3
Найвища продуктивність, мінімальне енергоспоживання завдяки передовій технології 4 нм.
8 ГБ+256 ГБ надзвичайно великої пам’яті
8 ГБ + 256 ГБ Надвелика пам'ять
Елегантний, обтічний дизайн
Реалізм сучасного мистецтва
Природна, обтічна форма
Розвиток виняткової стрункості
MagicOS 8.0
Чим краще він вас знає, тим краще працює.
Чарівний портал
Чарівна капсула
Вибране 2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Po |
| БАРАН | 12 GB |
| Ваги | 187 g |
| Внутрішня пам'ять | 512 GB GB |
| Вбудована цифрова камера | 12 Mpix |
| Код виробника | ELLIEN39AGN |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, NFC |
| Мoдель | Honor 200 |
| Навігація | A-GPS, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou |
| Оновлення екрана | 120 Hz |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | 5G |
| Роздільна здатність записаних відео | 4K |
| Технологія відбиття | AMOLED |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Кольорова версія | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴






