Смартфон Gigaset GX4 4/64GB Black

- Немає в наявності
- Код: 153722806
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Присутність у повсякденному житті: смартфон для роботи та активного відпочинку
Як розпізнати хороший смартфон: він працює і в складних умовах. Gigaset GX4 є ідеальним рішенням для активних людей, які проводять багато часу на свіжому повітрі або потребують телефону, здатного витримати сувору повсякденну роботу. Це високоякісний продукт «Made in Germany», що означає міцність і довговічність. GX4 також переконує з точки зору продуктивності та стійкості: його довготривалий акумулятор ємністю 5000 мАг можна надшвидко заряджати струмом до 30 Вт. Акумулятор також можна легко вийняти та замінити іншим змінним акумулятором. Усередині цього смартфона з
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigaset |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Po |
| БАРАН | 4 GB > Smartfony 4 GB RAM |
| Версія Bluetooth | v5.2 |
| Версія ПЗ | 12 |
| Ваги | 270 g |
| Внутрішнє сховище | 64 GB > Smartfony 64 GB |
| Вбудована цифрова камера | 48 Mpix |
| Друга камера ззаду | 8 Mpx |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 6,1 cala > Smartfony 6,1 cala |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Кількість камер ззаду | 2 |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Комунікація | Hotspot Wi-Fi > Smartfony Hotspot Wi-Fi |
| Мoдель | GX4 |
| Максимальна місткість карти пам'яті | 1TB |
| Максимальний час розмови | 2700 min |
| Модель процесора | MediaTek Helio G99 |
| Навігація | A-GPS |
| Оновлення екрана | 60 Hz |
| Операційна система | Android > Smartfony z androidem |
| Передавання даних | LTE > Smartfony LTE |
| Передня камера | 16 Mpx |
| Роз'єми | USB 2.0 |
| Змінний корпус | Немає |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Рівень захисту IP | IP68 > Telefony z certyfikatem IP68 |
| Стандарт GSM | 850 900 1800 1900 |
- Ціна: 9 999 ₴









