Витяжка вбудована BERG Maestro 75 Black

- В наявності
- Код: 57609526
17 309 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Berg Maestro 75 Black
КАПОТ BERG MAESTRO 75, ЧОРНИЙ
Одним з найважливіших елементів, яким повинна бути обладнана кожна кухня, є витяжка. Його нейтральний чорний колір дає змогу вписати його практично в будь-яку кімнату.
Витяжка BERG Maestro 75 Black — це витяжка, призначена для встановлення в шафу. Ширина цього пристрою становить 75 см. Максимальний рівень шуму під час роботи витяжки становить 55 дБ. Витяжка може працювати в режимі абсорбера або витяжки. Оснащена світлодіодним освітленням.
ЕКСТРАКТОР АБО АБСОРБЕР
Цей пристрій має спеціальний алюмінієвий фільтр проти жиру, тому вам не доведеться хвилюватися, що полиці та стінки будуть покриті жиром. До нього можна купити вугільний фільтр, який ефективно видаляє небажані запахи з кухні. Він може працювати як абсорбер і як екстрактор.
ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ ТА ЕЛЕГАНТНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Ви можете керувати системою витяжки за допомогою дотику або електронно. Має три ступені роботи та максимальну продуктивність 405 м3/год, завдяки чому в кухонне приміщення швидко повертається свіже відфільтроване повітря.
Витяжка BERG оснащена світлодіодним освітленням, яке можна використовувати для приготування їжі, а також як непомітне освітлення кухні. Світлодіодне освітлення економить енергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 100 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Мoдель | Maestro |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальний об'єм | 58 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1W |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 75 cm |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
- Ціна: 17 309 ₴




