Акустична система Klipsch ProMedia Heritage 2.1 (горіх)

- Немає в наявності
- Код: 129127560
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | KLIPSCH PROMEDIA HERITAGE |
| Низькочастотний перетворювач | 102mm |
| Твітер | 25mm |
| Тип | Zestaw 2.1 > Zestawy kolumn Zestaw 2.1 |
| Частотна характеристика | 29-20000 Hz |
| Ефективність | 110 dB |
- Ціна: 9 999 ₴

