Колонки Klipsch R-50M - пара

- В наявності
- Код: 131201670
17 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | R50M |
| Максимальна потужність | 300 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 300 W |
| Частотна характеристика | 58-21000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
- Ціна: 17 296 ₴

