Витяжка Teka GFL 77651 EOS BK (113100006)

- В наявності
- Код: 141451198
24 881 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ваш рецепт для життя
Відкрийте для себе GFL 77651 EOS
3+1 швидкість турбіни
Світлодіодне освітлення
Клас енергоефективності A+
Контроль кнопок
Компактний розмір
Фісурне всмоктування
Витяжка GFL 77651 EOS
Ідеально підходить для невеликого просторуПодивіться, як легко спланувати маленьку кухню. Завдяки компактній конструкції витяжка не займе багато місця, і ви зможете нею зручно користуватися.
Підходить до будь-якого інтер'єруВідкрийте для себе новий вимір універсальності! Завдяки оптимальному, стриманому дизайну ви можете бути впевнені, що витяжка гармонійно впишеться в інтер'єр вашої кухні.
Вбудована витяжкаХоч ви його не побачите, але відчуєте ефективність його роботи. Обов’язково облаштуйте свою кухню так, щоб меблі були на першому місці.
Чорний колірЧорний корпус пристрою чудово виглядає з темними дерев'яними меблями сучасної лінії. Вічний чорний колір додатково підкреслить стильність інтер'єру.
ЗАВАНТАЖИТИ ТЕХНІЧНИЙ КРЕСУЛЬ
Дізнайтеся про функції GFL 77651 EOS
Рифтове поглинанняІншими словами – периферична абсорбція. Це інноваційний метод поглинання диму. Він включає в себе всмоктування їх через щілини між скляними панелями та всіма чотирма краями капота. Вдихання запахів ще ніколи не було ефективнішим!
ТаймерГотування закінчено, але на кухні ще багато запахів і пари? Дайте витяжці деякий час попрацювати. Запрограмуйте пристрій на автоматичне вимкнення через певний проміжок часу та зосередьтеся на більш приємних заходах.
Кнопкове управлінняДля любителів простоти. Чітко відчуваються під пальцями кнопки гарантують ефективну роботу пристрою. Ви можете бути впевнені, що ввімкнете саме ту функцію, яка вам потрібна.
Легко чиститиПростий корпус витяжки без кутів і закутків, які важко чистити, значно скоротить час прибирання. Просто протріть капот ганчіркою з миючим засобом, щоб він знову засяяв, як новий.
світлодіодне освітленняЦе найбільш екологічний тип освітлення. Світлодіодні лампи не нагріваю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Лампочка |
| Волість | 278 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Мoдель | GFL 77651 EOS BK |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальний об'єм | 68 dB |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 71,2 cm |
| Колір | Srebrny > Okapy - Kolor srebrne |
- Ціна: 24 881 ₴





