Вбудована витяжка Globalo ARENOFLOW 39.2 Rose

- Немає в наявності
- Код: 123195131
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Globalo Arenoflow 39.2 Rose_x000D_
Переваги та переваги для користувача витяжки Arenoflow 39.2 Rose Ефектний зовнішній вигляд і відмінна продуктивність. Витяжка Arenoflow 39.2 Rose island - абсолютно унікальний елемент дизайну кухонного інтер'єру. Максимальна продуктивність: 365 м3/год_x000D_ М'які сенсорні клавіші_x000D_ Світлодіодне освітлення
Функціональні можливості: Arenoflow 39.2 - витяжка без димоходу. Він підвішений до стелі за допомогою мотузок. Ця конструкція справляє враження легкості та делікатності, а витяжка Arenoflow працює як поглинач пари та запахів. Це означає, що повітря очищається і повертається на кухню здоровим і вільним від неприємних ароматів._x000D_ Ми оснастили пристрій посиленим алюмінієвим фільтром, який накопичує жирові речовини. Це полегшує утримання кухні в чистоті._x000D_ Ця витяжка також відрізняється тихою роботою - при мінімальній ефективності вона становить всього 54 дБ. розсіяне та енергозберігаюче світлодіодне підсвічування (13 Вт) - чудово висвітлить всю варильну поверхню, створюючи вражаючий світловий ефект.Зручна сенсорна панель (з підсвічуванням) дозволяє керувати пристроєм кінчиком пальця._x000D_ Підвісна витяжка Arenoflow працює в 3 діапазонах швидкості.
Мета: Особливо добре Arenoflow 39.2 Rose виглядає в сучасних інтер'єрах - він, наприклад, стане гарною прикрасою кухні, оформленої в стилі лофт. Витяжка Arenoflow 39.2 Rose island повністю виготовлена зі сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 58,6 kWh |
| Клас продуктивності динамічного потоку | D |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | C |
| Клас ефективності поглинання забруднень | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Arenoflow 39.1 Rose |
| Максимальна гучність | 64 dB |
| Мінімальний об'єм | 54 dB |
| Потужність освітлення | 12W |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 39 cm |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 9 999 ₴







