Оперативна пам'ять Coreparts MMLE002-16GB 16GB Memory Module for Lenovo (MMLE00216GB)

- Немає в наявності
- Код: 127530138
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модуль пам'яті CoreParts 16 ГБ для Lenovo
Модуль пам'яті CoreParts 16 ГБ для Lenovo 1600 МГц DDR3 MAJOR DIMM
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 16GB |
| Код виробника | MMLE00216GB |
| Кількість модулів | 1 |
| Мoдель | MMLE002-16GB |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

