Ноутбук Asus Zenbook S 14 OLED UX5406SA-PV030W 14"/Ultra 7/32GB/1000GB/Win11 (UX5406SAPV030W)

- Немає в наявності
- Код: 175510302
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук ASUS OLED з екраном 14 дюймів і роздільною здатністю 2880 x 1800 пікселів, оснащений процесором Intel Core Ultra 7-258V з частотою 2,2 - 4,8 ГГц, оперативною пам'яттю LPDDR5X об'ємом 32 ГБ. Жорсткий диск SSD на 1000 Гб. Вбудована відеокарта Intel Arc Graphics 140V. Установлена операційна система Windows 11 Home.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | UX5406SAPV030W |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Zenbook S 14 OLED UX5406SA-PV030W |
| Матеріал | Metal |
| Оперативна пам'ять | 32GB GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x Thunderbolt |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴




