Колонки Klipsch R-800F

- В наявності
- Код: S4910
65 590 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість гучномовців | 2 piece(s) |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість смуг | 2-band |
| Призначення | For TV |
| Загальна вага | 24,5 kg |
| Опір | 8 Ohm |
| Тип системи | Passive |
| Колір | Black |
| Частота до | 21 000 Hz |
| Частота от | 34 Hz |
- Ціна: 65 590 ₴








